Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kahya Resort & Aqua

Hotel Kahya Resort & Aqua je od pláže oddělen pouze silnicí, cca 50 m. Pláž je dostupná přes tunel, který vede pod silnicí. Centrum letoviska Alanya cca 20 km. Nově postavený hotel Kahya Resort & Aqua disponuje 300 pokoji, které jsou rozdělené do 5 podlaží. Lobby s recepcí, výtahy, obchody, kadeřník, společenská místnost s TV, internetová místnost (za poplatek), WiFi zdarma, prádelna (za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kahya Resort & Aqua, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kahya Resort & Aqua:

Hotel Kahya Resort & Aqua je od pláže oddělen pouze silnicí, cca 50 m. Pláž je dostupná přes tunel, který vede pod silnicí. Centrum letoviska Alanya cca 20 km.

Vybavení hotelu Kahya Resort & Aqua:

Nově postavený hotel Kahya Resort & Aqua disponuje 300 pokoji, které jsou rozdělené do 5 podlaží. Lobby s recepcí, výtahy, obchody, kadeřník, společenská místnost s TV, internetová místnost (za poplatek), WiFi zdarma, prádelna (za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Kahya Resort & Aqua:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderně zařízené. Klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, fén, sprcha, balkon s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2B/3B).

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2C/3C): 2 místnosti (37 m2), obývací ložnice a 1 ložnice. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Animační program, aquapark.

Sport:

Stolní tenis, stolní fotbal, fitness, plážový volejbal, šipky, tenis (osvětlení za poplatek), turecké lázně. Za poplatek: biliár, sauna, masáže.

Děti:

Miniklub (od 4 do 10 let), samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Odpoledne čaj.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 10 let), samostatný dětský bazén.

Aktuální popis od CK

Tento 5* hotelový resort se leží v oblasti Payallar, 17 km od centra města Alanya. Hotel nabízí svým hostům pestré animační programy pro děti i dospělé,...

Cena zahrnujeCeny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.