Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Justiniano Club Alanya

Hotel Justiniano Club Alanya se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku přímo u písčito-oblázkové pláže se sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma). Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 2 km. Hotelový komplex Justiniano Club Alanya se skládá z hlavní budovy a několika budov vedlejších umístěných v pěkné zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, kadeřnictví, společenskou místnost, konferenční prostory, vnitřní vyhřívaný bazén, pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozic zdarma) a bazén pro děti. Pro děti je zde také dětské hřiště a dětský miniklub.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Justiniano Club Alanya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Justiniano Club Alanya:

Hotel Justiniano Club Alanya se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku přímo u písčito-oblázkové pláže se sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma). Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 2 km. Autobusová zastávka je v blízkosti cca 200 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 100 km.

Vybavení hotelu Justiniano Club Alanya:

Hotelový komplex Justiniano Club Alanya se skládá z hlavní budovy a několika budov vedlejších umístěných v pěkné zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, kadeřnictví, společenskou místnost, konferenční prostory, vnitřní vyhřívaný bazén, pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozic zdarma) a bazén pro děti. Pro děti je zde také dětské hřiště a dětský miniklub.

Pokoje v hotelu Justiniano Club Alanya:

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, minibar, internetové připojení a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Justiniano Club Alanya nabízí také ubytování v prostornějších rodinných pokojích pro 3 – 4 osoby, které jsou stejně vybaveny jako pokoje standardní.

Sport a zábava:

Hotel Justiniano Club Alanya pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, využít fitness nebo saunu. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže, stolní tenis anebo můžete využít služby lázeňského centra. Na pláži je k dispozici nabídka vodních sportů, která je také za poplatek.

Stravování:

All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.