Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kivilcim

Hotel Kivilcim se nachází 2 km od obchodního centra střediska Marmaris, 90 km od mezinárodního letiště Dalaman. Je zde menší recepce, trezory za poplatek, TV kout, internet, restaurace s venkovní částí, bazén a bar u bazénu ve stylu jeskyně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kivilcim, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kivilcim:

Hotel se nachází 2 km od obchodního centra střediska Marmaris, 90 km od mezinárodního letiště Dalaman.

Vybavení hotelu Kivilcim:

Menší recepce, trezory za poplatek, TV kout, internet, restaurace s venkovní částí, bazén a bar u bazénu ve stylu jeskyně.

Pokoje v hotelu Kivilcim:

Standardní dvoulůžkové, nebo třílůžkové pokoje mají klimatizaci, SAT-TV, telefon, koupelnu se sprchou, balkon s výhledem na bazén, nebo do ulice. Na vyžádání jsou k dispozici rodinné pokoje pro 4 osoby.

Pláž:

Pláž s hrubším pískem a drobnými oblázky je vzdálena cca 100 m od hotelu přes silnici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Kulečník a stolní fotbal. Vodní sporty na pláži a bohatá nabídka sportovních a společenských aktivit v nedalekém středisku Marmaris.

Stravování:

Dle CK, Snídaně a večeře formou menšího bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.