Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Obastar

Hotel Obastar se nachází 2 km od centra města Alanya, oblast Obagöl. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 110 km. Hotel Obastar nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, u bazénu a na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazének, skluzavky, společenskou místnost s TV, konferenční prostory (pronájem data projektoru za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu, kadeřníka (za poplatek). Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Obastar: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Obastar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Obastar:

Hotel Obastar se nachází 2 km od centra města Alanya, oblast Obagöl. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 110 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Obastar nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, u bazénu a na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazének, skluzavky, společenskou místnost s TV, konferenční prostory (pronájem data projektoru za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu, kadeřníka (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Obastar jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písečno-oblázková pláž 70 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Bar na pláži zdarma u vybraných zájezdů zdarma.

Sport a Fitness:

Fitness, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - parní lázně, masáže, sauna, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazének, hřiště.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Obastar: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.