Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Okaliptus

Hotel Okaliptus se nachází v letovisku Bitez, přímo u písčito- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen promenádou. V okolí hotelu naleznete restaurace, bary a obchůdky.Hotel Okaliptus se skládá z několika dvoupodlažních budov umístěných v zelené zahradě, která je zastíněna mohutnými eukalypty, a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V hotelové zahradě a na pláži naleznete sedací polštáře, visutá lůžka a houpačky. V prostorách baru a restaurace je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Okaliptus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Okaliptus:

Hotel Okaliptus se nachází v letovisku Bitez, přímo u písčito- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen promenádou. V okolí hotelu naleznete restaurace, bary a obchůdky. Do města Bodrum je to cca 7 km a na letiště cca 45 km.

Vybavení hotelu Okaliptus:

Hotel Okaliptus se skládá z několika dvoupodlažních budov umístěných v zelené zahradě, která je zastíněna mohutnými eukalypty, a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V hotelové zahradě a na pláži naleznete sedací polštáře, visutá lůžka a houpačky. V prostorách baru a restaurace je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Pokoje v hotelu Okaliptus:

Pěkně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci (za poplatek cca 2 EUR/den).

Sport a zábava:

Na pláži odpolední hudba a nabídka vodních sportů za poplatek. Letovisko nabízí mnoho příležitostí k zábavě, můžete si vybrat z řady restaurací, barů a kaváren k večernímu posezení. Bohatý noční život nabízí nedaleké město Bodrum.

Stravování:

Dle CK, Polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.