Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Salmakis Resort & Spa

Hotelový resort Salmakis Resort & Spa postavený ve středomořském stylu se nachází na okraji bodrumské zátoky, v mírném svahu přímo nad písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, odkud je nádherný výhled na přístav a středověký hrad. Hotel Salmakis Resort & Spa se skládá z několika budov a svým hostům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci, dvě restaurace à la carte, tři bary, internetový koutek (za poplatek), obchůdky a mini market, krytý bazén a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V hotelu je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Salmakis Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Salmakis Resort & Spa:

Hotelový resort Salmakis Resort & Spa postavený ve středomořském stylu se nachází na okraji bodrumské zátoky, v mírném svahu přímo nad písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, odkud je nádherný výhled na přístav a středověký hrad. Do centra města Bodrum je to cca 1,5 km (můžete využít např. vodní taxi), do sousedního letoviska Gümbet cca 1 km a na letiště cca 37 km. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 500 m.

Vybavení hotelu Salmakis Resort & Spa:

Hotel Salmakis Resort & Spa se skládá z několika budov a svým hostům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci, dvě restaurace à la carte, tři bary, internetový koutek (za poplatek), obchůdky a mini market, krytý bazén a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V hotelu je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Pokoje v hotelu Salmakis Resort & Spa:

Komfortně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SATTV, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Možnost rodinných pokojů. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Salmakis Resort & Spa pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, stolní tenis, kulečník, tenis během dne (osvětlení za poplatek), sauna a whirlpool. Za poplatek fi tness, masáže a lázeňské centrum. Pro děti je zde mini klub a hřiště.

Stravování:

Dle CK, Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.