Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Gold Island & Bay

Luxusní komplex Sentido Gold Island & Bay s vlastními lázněmi leží v klidné oblasti přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum letoviska Alanya s obchody, restauracemi a bary cca 20 km. Centrum letoviska Avsalar cca 2 km. Nový, komfortně vybavený hotel, postavený v roce 2011, disponuje celkem 201 pokoji na 5 podlažích. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, výtahy, koutek s TV, internetový koutek, WiFi v lobby zdarma, hlavní klimatizovanou restauraci, 2 a-la-carte restaurace, bary, obchody, hernu. Ve venkovním areálu naleznete bazén, samostatný dětský bazén se skluzavkami a tobogánem a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Gold Island & Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sentido Gold Island & Bay:

Luxusní komplex Sentido Gold Island & Bay s vlastními lázněmi leží v klidné oblasti přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum letoviska Alanya s obchody, restauracemi a bary cca 20 km. Centrum letoviska Avsalar cca 2 km.

Vybavení hotelu Sentido Gold Island & Bay:

Nový, komfortně vybavený hotel, postavený v roce 2011, disponuje celkem 201 pokoji na 5 podlažích. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, výtahy, koutek s TV, internetový koutek, WiFi v lobby zdarma, hlavní klimatizovanou restauraci, 2 a-la-carte restaurace, bary, obchody, hernu. Ve venkovním areálu naleznete bazén, samostatný dětský bazén se skluzavkami a tobogánem a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Sentido Gold Island & Bay:

Dvoulůžkové pokoje Deluxe A (2B/3B): vybaveny varnou konvicí, trezorem, minibarem, telefonem, satelitní TV, WiFi, fénem, WC, sprchou a balkonem s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe A (2C): ostrovní suite, terasa. Jinak se stejným vybavením jako A (2B/3B).

Dvoulůžkové pokoje B (1A/2A): v hotelu Golden Bay, který se nachází za hotelem Gold Island. Jen pro dospělé. S klimatizací, trezorem, satelitní TV, WiFi, telefonem, varnou konvicí, minibarem, fénem, sprchou, WC a balkonem a bočním výhledem na moře. Pouze dospělé osoby.

Dvoulůžkové Joker pokoje B (2S): se stejným vybavením jako B (1A/2A), bez určení polohy.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Aerobic. Za poplatek: tenis, vodní sporty na pláži. Wellness: krytý bazén, hammam, sauna, vířivka. Za poplatek: Spa & Health Centrum s aroma terapií, koupelemi a masážemi. Kadeřnictví, parní lázně.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén. Hlídání dětí za poplatek (na vyžádání).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod. denně. Minibar naplněný vodou při příjezdu. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (rezervace nutná).

Tip wellness:

Spa & Health Centrum s aroma terapií, koupelemi a masážemi. Dále nabízí hammam, saunu a krytý bazén. Parní lázně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.