Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spa & Wellness Mandalinci

Hotel Spa & Wellness Mandalinci s upravenou zahradou se nachází v centru letoviska Turgutreis, přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma). V okolí hotelu naleznete různé restaurace, bary a obchůdky. Hotel Spa & Wellness Mandalinci s živou přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, internetový koutek (za poplatek), konferenční prostory a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka slunečníky a matrace zdarma). V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spa & Wellness Mandalinci, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Spa & Wellness Mandalinci:

Hotel Spa & Wellness Mandalinci s upravenou zahradou se nachází v centru letoviska Turgutreis, přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma). V okolí hotelu naleznete různé restaurace, bary a obchůdky. Cca 200 m od hotelu se nachází tržnice, kde se také pořádají pravidelné bazary. Do města Bodrum je to cca 20 km a na letiště cca 53 km.

Vybavení hotelu Spa & Wellness Mandalinci:

Hotel Spa & Wellness Mandalinci s živou přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, internetový koutek (za poplatek), konferenční prostory a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka slunečníky a matrace zdarma). V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet za poplatek.

Pokoje v hotelu Spa & Wellness Mandalinci:

Moderně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (zdarma voda při příjezdu), bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Rodinné pokoje jsou prostornější a mají stejné vybavení jako standardní pokoje.

Sport a zábava:

Zdarma plážový volejbal, šipky, stolní tenis, fi tness a sauna. Za poplatek masáže a služby lázeňského centra.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.