Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun Club Bodrum

Hotel Sun Club Bodrum se nachází přímo v centru živého letoviska Gümbet v ulici plné obchůdků, restaurací a barů. Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je součástí hotelového komplexu (lehátka a slunečníky zdarma). Pěkný hotel Sun Club Bodrum se skládá z hlavní budovy a menších přilehlých budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci bar, a bazén. Lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun Club Bodrum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sun Club Bodrum:

Hotel Sun Club Bodrum se nachází přímo v centru živého letoviska Gümbet v ulici plné obchůdků, restaurací a barů. Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je součástí hotelového komplexu (lehátka a slunečníky zdarma). Do města Bodrum je to cca 5 km. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Vybavení hotelu Sun Club Bodrum:

Pěkný hotel Sun Club Bodrum se skládá z hlavní budovy a menších přilehlých budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci bar, a bazén. Lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénu zdarma.

Pokoje v hotelu Sun Club Bodrum:

Komfortně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SATTV, mini lednici, bezpečnostní schránky (za poplatek) a balkon. Hotel Sun Club Bodrum také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které jsou prostornější. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

V hotelu je možné zdarma využít fitness, saunu a stolní tenis. Za poplatek masáže. Pro děti je zde dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.