Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ephesia

Hotel Ephesia leží v zahradě přímo u písečné pláže v letovisku Aydin, 7 km od Kusadasi a 150 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte, snack bar, lobby bar, bar u bazénu, konferenční sál, obchody, internetové připojení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ephesia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ephesia:

Hotel Ephesia leží v zahradě přímo u písečné pláže v letovisku Aydin, 7 km od Kusadasi a 150 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení hotelu Ephesia:

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte, snack bar, lobby bar, bar u bazénu, konferenční sál, obchody, internetové připojení.

Pokoje v hotelu Ephesia:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar, balkón.

Sport a zábava:

Venkovní bazén, krytý bazén, turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, billiard, šipky, fitness centrum, stolní tenis, boccie, animační programy, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Bazén, miniklub, hlídání dětí za poplatek.

Stravování:

Dle CK. All inclusive.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Kusadasi. Příjemný resort se nachází nedaleko centra Kusadasi a přímo u dlouhé písčité pláže. Ubytování je poskytováno ve 263 komfortně...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 16. 2. 2018 Super hotel

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.