Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yalihan

Hotel Yalihan je umístěn přímo nad pláží, v hotelu je hlavní bufetová restaurace s venkovní částí přímo u moře, bazén s dětskou částí a vířivkou, bar u bazénu, na pláži a na terase, dvě restaurace s obsluhou, pěkné lázeňské centrum, kadeřník a obchody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yalihan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Yalihan:

Hotel Yalihan je umístěn přímo nad pláží, ve vzdálenosti 22 kilometrů od města Alanya a 108 kilometrů od letiště v městě Antalya.

Vybavení hotelu Yalihan:

Hlavní bufetová restaurace s venkovní částí přímo u moře, bazén s dětskou částí a vířivkou, bar u bazénu, na pláži a na terase, dvě restaurace s obsluhou, pěkné lázeňské centrum, kadeřník a obchody.

Pokoje v hotelu Yalihan:

Příjemné pokoje s moderním nábytkem s jednou přistýlkou mají klimatizaci, satelitní televizor, minibar, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů a balkon nebo francouzské okno s výhledem na moře nebo do okolí. Na vyžádání jsou rodinné pokoje duplex a pokoje deluxe s vlastní terasou a přímým výhledem na moře.

Pláž:

Krásná dlouhá písečná pláž je přímo pod hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Parní lázně, sauna, masáže, posilovna, vířivka, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, kulečník, animační programy.

Stravovaní:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00. Možnost večeří v restauracích s obsluhou nabízející tureckou kuchyni a rybí speciality.

Aktuální popis od CK

StřediskoAlanya-AvsallarPolohaOblíbený hotel je postaven přímo u písčité pláže, cca 22 km od města Alanya a cca 108 km od letiště.VybaveníVstupní hala,...

StřediskoAlanya - AvsallarPolohaHotelový komplex hlavní a vedlejších budov se nachází v zahradě, přímo u písčité pláže, cca 22 km od Alanye a cca 108 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.