Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yasmin Resort

Hotel Yasmin Resort leží v klidné oblasti, přímo na písečné pláži. Do centra Turgutreis s obchody, restauracemi a bary cca 5 km. Město Bodrum s letištěm cca 26 km. Hotel Yasmin Resort disponuje celkem 384 pokoji v hlavní a vedlejší budově. Hostům jsou k dispozici výtahy, klimatizovaná restaurace, bary, 4 a-la- -carte restaurace (po předchozí rezervaci), minimarket, kadeřnictví. Přístup k internetu v hlavní budově za poplatek. Ve venkovní zahradě naleznete 3 sladkovodní bazény, jeden z nich se skluzavkami a samostatný dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yasmin Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Yasmin Resort:

Hotel Yasmin Resort leží v klidné oblasti, přímo na písečné pláži. Do centra Turgutreis s obchody, restauracemi a bary cca 5 km. Město Bodrum s letištěm cca 26 km.

Vybavení hotelu Yasmin Resort:

Hotel Yasmin Resort disponuje celkem 384 pokoji v hlavní a vedlejší budově. Hostům jsou k dispozici výtahy, klimatizovaná restaurace, bary, 4 a-la- -carte restaurace (po předchozí rezervaci), minimarket, kadeřnictví. Přístup k internetu v hlavní budově za poplatek. Ve venkovní zahradě naleznete 3 sladkovodní bazény, jeden z nich se skluzavkami a samostatný dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Yasmin Resort:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): dlažba, chladnička, klimatizace, trezor, satelitní TV, telefon, fén, vana, sprcha, WC, výhled na moře.

Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): v hlavní budově, internet (za poplatek), jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): bez výhledu na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): prostornější, jinak jako 2B/3B.

Rodinné pokoje (2F/3F): 2 místnosti, jinak jako 1A/2A.

Dvoulůžkové pokoje (2G): prostorné, jinak jako 2B/3B.

Zábava:

Animační denní program 6x týdně a živá hudba. Jednou týdně show.

Sport:

Aerobic, streching, basketbal, boccia, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, 3 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), šipky, mini fotbal. Za poplatek: různé vodní sporty na pláži.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let). Samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Přes den snacky. 4 a-la-carte restaurace (po předchozí rezervaci). Lobby bar od 09:00 do 00:00. Plážový bar. Bistro snack bar. Minibar doplňován každý druhý den vodou.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské postýlky a židličky. Samostatný dětský bazén.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 26. 6. 2018 Vřele doporučuji, nikdy jsem se neměla na dovolené jako v Yasminu. Personál obětavý a vstřícný, strava výtečná, žádné omezování. Hotel je prakticky u pláže, Dělí jej jen bazény, 1 hluboký, druhý postupně dělěný i včetně brouzdaliště a třetí je krytý.Mezi bazény a mořem krásný park navazující na pláž. Vedle veliké skluzavky, možnost šlapadel, kajaku, vodního skutru a další. V parku divadlo v přírodě, prostě ráj na zemi.Vřele doporučuji.

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.