Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adler

Hotel se nachází v rozlehlé zahradě v klidné části střediska Marmaris, půl hodiny pěší chůze vzdálen od jeho centra. Vstupní hala s recepcí, restaurace, herna, TV místnost, venkovní bazén s dětskou oddělenou částí (lehátka a slunečníky zdarma), pool bar, snack bar, konferenční místnost, trezor (za poplatek na recepci).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adler, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adler:

Hotel se nachází v rozlehlé zahradě v klidné části střediska Marmaris, půl hodiny pěší chůze vzdálen od jeho centra.

Vybavení hotelu Adler:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, herna, TV místnost, venkovní bazén s dětskou oddělenou částí (lehátka a slunečníky zdarma), pool bar, snack bar, konferenční místnost, trezor (za poplatek na recepci).

Pokoje v hotelu Adler:

Centrálně klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, telefon, rádio, SAT-TV, vysoušeč vlasů, balkon.

Pláž:

S hrubozrnným pískem a drobnými oblázky ve vzdálenosti cca 100 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava:

Stolní tenis, billiár, vodní sporty na pláži (za poplatek)

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. V době od 10:00 - 23:00 hod. neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (rakia, vodka, gin, pivo, víno, cola, fanta, čaj, káva).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.