Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Hotel Sera

Hotel Club Hotel Sera se nachází 12 km od města Antalya, oblast Lara. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 9 km. Hotel Club Hotel Sera nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 3 restaurace a´la carte, bar v hotelu, u bazénu a bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, zahrady, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Hotel Sera, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Hotel Sera:

Hotel Club Hotel Sera se nachází 12 km od města Antalya, oblast Lara. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 9 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Club Hotel Sera nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 3 restaurace a´la carte, bar v hotelu, u bazénu a bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, zahrady, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Club Hotel Sera jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV s hudebními stanicemi, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, tenisové vybavení, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, šipky, boccia, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, bowling, biliár, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty.

Pro děti:

Mini klub 4-12 let, dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Club Hotel Sera: 3, 2+2 nebo 3+1. Rodinný pokoj 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.