Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ares

Hotel Ares se nachází na klidném místě ve vzdálenosti cca 80 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami (lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové osušky na zálohu), od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v blízkosti hotelu. Hotel Ares svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, 2 bary, internetové připojení WI-FI na recepci (za poplatek), venkovní bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a bazén pro děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ares, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ares:

Hotel Ares se nachází na klidném místě ve vzdálenosti cca 80 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami (lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové osušky na zálohu), od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v blízkosti hotelu. Město Alanya je vzdáleno cca 12 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 140 km. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Vybavení hotelu Ares:

Hotel Ares svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, 2 bary, internetové připojení WI-FI na recepci (za poplatek), venkovní bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a bazén pro děti.

Pokoje v hotelu Ares:

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Ares pro své hosty pořádá několikrát týdně různé animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, fitness, sauna, stolní tenis a jacuzzi. Za poplatek kulečník a masáže.

Stravování:

Dle CK, All inclusive - Snídaně (7.30–09.30), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Odpolední káva a čaj (16.00–17.00). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.