Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Art Side

Hotel Art Side se nachází v letovisku Colakli, 10 km od centra letoviska Side, kam je dobré autobusové spojení. V okolí jsou obchody a restaurace. Moderní hotel, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace á la carte, turecká kavárna, snack bar, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost, internet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Art Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Art Side:

Hotel Art Side se nachází v letovisku Colakli, 10 km od centra letoviska Side, kam je dobré autobusové spojení. V okolí jsou obchody a restaurace.

Vybavení hotelu Art Side:

Moderní hotel, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace á la carte, turecká kavárna, snack bar, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost, internet. Oficiální kategorie: *****

Pokoje v hotelu Art Side:

Pokoje s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, ledničkou, fénem, ledničkou, TV se satelitním příjmem, telefonem, sejfem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Písečná pláž je 400 m od hotelu. Odvoz na pláž je zajištěn hotelovým servisem.

Sport a zábava:

Venkovní bazén se skluzavkou, krytý bazén, jacuzzi, miniklub, dětské hřiště, tenis, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, fitness centrum, turecké lázně, sauna, animační programy, masáže, billiard, bowling, šipky, vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů 11:00 - 17:00 snack bar, bar u bazénu: gozleme 12:00 - 15:30 snack bar, bar u bazénu: snacks 16:00 - 17:00 bar u bazénu: ice cream 16:00 - 16:30 bar u bazénu: odpolední káva, čaj, koláč 19:30 - 22:00 restaurace á la carte (na objednání) 23:00 - 24:00 noční polévka 10:00 - 24:00 alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby fitness, aerobic, plážový volejbal, sauna, squash, stolní tenis, turecké lázně lehátka a slunečníky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.