Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gloria Verde Resort

Hotel Gloria Verde Resort je umístěn v zahradě v blízkosti hotelu Gloria Golf Resort. Tyto 2 hotely jsou spojeny 2,5 km stezkou vedoucí okolo hotelového golfového hřiště. Součástí hotelu je velká prostorná hala s recepcí, balneoterapie, řada restaurací a barů, kavárna, vinárna, několik bazénů pro dospělé a děti a vlastní obchody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gloria Verde Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gloria Verde Resort:

Hotel Gloria Verde Resort je umístěn v zahradě v blízkosti hotelu Gloria Golf Resort. Tyto 2 hotely jsou spojeny 2,5 km stezkou vedoucí okolo hotelového golfového hřiště. Vzdálenost na letiště je 38 km. Centrum města Alanya je vzdáleno 50 km.

Vybavení hotelu Gloria Verde Resort:

Součástí hotelu je velká prostorná hala s recepcí, balneoterapie, řada restaurací a barů, kavárna, vinárna, několik bazénů pro dospělé a děti a vlastní obchody.

Pokoje v hotelu Gloria Verde Resort:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, centrální klimatizací, vlastním příslušenstvím, minibarem a trezorem bez poplatku. Pokoje mají balkon s výhledem na bazén, do zahrady a okolí. K dispozici jsou studia, apartmány a luxusní rodinné vily (na vyžádání).

Pláž:

Písečná pláž s drobnými kamínky je u hotelu s přístupem přes rozlehlou zahradu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, možnost golfu na hřištích v blízkosti hotelu 18 a 9 jamek, turecké lázně, sauna, masáže, vířivka a kulečník. Klienti tohoto hotelu mohou využívat i služeb hotelu Gloria Golf Resort. Dále hotel nabízí denní a večerní programy.

Stravování:

Dle CK, Stravování formou ultra all inclusive včetně dovážených nápojů s výjimkou nápojů prémium jako víceletá skotská, koňaky VSOP, XO a značkový sekt.

Aktuální popis od CK

Luxusní hotelový komplex Gloria Verde Resort je součástí 3 hotelů, které jsou propojeny promenádou uprostřed borových lesů. Gloria Verde Resort slibuje...

StřediskoBelekPolohaLuxusní hotelový komplex, který je součástí tří hotelů Gloria propojených promenádou, je situován v subtropické zahradě u golfového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.