Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Hotel Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa se nachází v rozlehlé zahradě u pláže v tiché části střediska Side. V hotelu je lobby bar, 4 bazény, dětský bazén, nákupní arkáda, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, půjčovna aut, salón krásy a lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa:

Hotel Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa se nachází v rozlehlé zahradě u pláže v tiché části střediska Side, ve vzdálenosti 3,5 km od antického starobylého centra a 60 km od letiště Antalya.

Vybavení hotelu Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa:

Lobby bar, 4 bazény, dětský bazén, nákupní arkáda, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, půjčovna aut, salón krásy a lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, plazmový SAT-TV, lednici, trezor, balkon s výhledem na moře, do zahrady a okolí. K dispozici jsou na vyžádání též pokoje v samostatné části s terasami větších rozměrů a s možností až 2 přistýlek.

Pláž:

Krásná dlouhá písčitá pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, masáže, turecké lázně, sauna, tenisový kurt, košíková, volejbal, mini fotbal, squash, plážový volejbal, stolní tenis, šipky aerobik.

Stravovaní:

Dle CK, Stravování ultra all inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby. Možnost večeří v restauraci s obsluhou při včasné rezervaci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.