Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Astoria

Oblíbený hotel Astoria se nachází ve středisku Kemer, nedaleko pláže, v blízkosti obchodního centra a ve vzdálenosti cca 50 km od města Antalya. V hotelu je k dispozici obchod, televizní kout v recepci, bazén s dětskou částí, krytý bazén, bar u bazénu, hlavní restaurace a internet ze poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Astoria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Astoria:

Oblíbený hotel Astoria se nachází ve středisku Kemer, nedaleko pláže, v blízkosti obchodního centra a ve vzdálenosti cca 50 km od města Antalya.

Vybavení hotelu Astoria:

Obchod, televizní kout v recepci, bazén s dětskou částí, krytý bazén, bar u bazénu, hlavní restaurace a internet ze poplatek.

Pokoje v hotelu Astoria:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, SAT-TV, lednici, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na bazén a do okolí.

Pláž:

Oblázková pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Sauna, turecké lázně, posilovna, diskotéka, šipky, stolní tenis a kulečník.

Stravování:

Dle CK, All-inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 22:30.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.