Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aybel Inn

Hotel Aybel Inn se nachází v letovisku Beldibi, 150 m od pláže, cca 800 m od centra Beldibi, 17 km od Kemeru. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, WiFi, restaurace, bar, venkovní bazén s brouzdalištěm, skluzavka, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži obvykle zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aybel Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aybel Inn:

V letovisku Beldibi, 150 m od pláže, cca 800 m od centra Beldibi, 17 km od Kemeru.

Vybavení hotelu Aybel Inn:

Vstupní hala s recepcí, WiFi, restaurace, bar, venkovní bazén s brouzdalištěm, skluzavka, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži obvykle zdarma. Masáže a prádelna za poplatek.

Pokoje v hotelu Aybel Inn:

V roce 2009 zrenovovaný menší hotel s vlastní pláží, v dosahu noční i denní zábavy.

Pokoje v hotelu Aybel Inn:

P/2: prakticky vybavené pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon. Možnost až dvou přistýlek. Klimatizace, satelitní TV, telefon, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, balkon. Mini bar za příplatek.

Stravování:

Dle CK, all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje 10:00 – 22:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.