Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Star

Hotel Blue Star je umístěn v klidné části střediska Ölüdeniz v zahradě s bazénem v blízkosti krásné pláže a blízkosti řady obchůdků a restaurací. V hotelu Blue Star je k dispozici menší recepce s televizním koutem, bar, internet v recepci, restaurace a společenská místnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Star:

Hotel Blue Star je umístěn v klidné části střediska Ölüdeniz v zahradě s bazénem v blízkosti krásné pláže a blízkosti řady obchůdků a restaurací. Od městečka Fethiye je hotel vzdálen cca 12 km.

Vybavení hotelu Blue Star:

V hotelu Blue Star je k dispozici menší recepce s televizním koutem, bar, internet v recepci, restaurace a společenská místnost. Možnost pronájmu trezoru v recepci za úhradu.

Pokoje v hotelu Blue Star:

V pokojích hotelu Blue Star je individuálně ovládaná klimatizace, SAT-TV. Všechny dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají balkon s výhledem do zahrady, nebo okolí, telefon a vlastní příslušenství se sprchou a WC.

Pláž:

Jedna z nejkrásnějších písečných pláží se nachází v malebném zálivu ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za úhradu.

Sport a zábava:

Kulečník, stolní tenis, dětský bazén, šipky.

Stravování:

Dle CK. Snídaně bufetový způsob, s možností dokoupení servírovaných večeří.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.