Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cennet

Hotel Cennet leží v krásné zahradě, přímo u pláže a v blízkosti starobylého centra střediska Side. Mezinárodní letiště ve městě Antalya je vzdáleno cca 55 kilometrů. V hotelu Cennet je společná recepce, bazén pro dospělé a děti, dvě hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, bar v zahradě a snack bar, dětské hřiště, obchody a kadeřník.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cennet, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cennet:

Hotel Cennet leží v krásné zahradě, přímo u pláže a v blízkosti starobylého centra střediska Side. Mezinárodní letiště ve městě Antalya je vzdáleno cca 55 kilometrů.

Vybavení hotelu Cennet:

Společná recepce, bazén pro dospělé a děti, dvě hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, bar v zahradě a snack bar, dětské hřiště, obchody a kadeřník.

Pokoje v hotelu Cennet:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné či dvou přistýlek mají plazmový televizor, minibar, trezor, koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizaci, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a okolí. K dispozici jsou též rodinné pokoje pro 4 osoby větších rozměrů (na vyžádání).

Pláž:

Krásná písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, sauna, turecké lázně, masáže, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze a nápojů místní výroby od 10.00 do 24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.