Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Helios

Hotel Helios nacházející se v oblasti Kumkoy, nedaleko známého Side je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. K dispozici je zde dětský bazén, bazén, restaurace a bar, turecké lázně a mnoho dalších služeb a možností vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Helios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Helios

Hotel Helios o kapacitě 40 pokojů leží v oblasti Kumkoy cca 5 km od centra města Side a 65 Km od letiště v Antalyi. Písečná pláž se nachází 600 m od hotelu, slunečníky a lehátka jsou zde zdarma.

Vybavení hotelu Helios

Hotel Helios je vybaven recepci, vnitřní a venkovní restauraci a barem. Hostům je k dispozici bazén i dětský bazén. Masáže za poplatek, turecké lázně zdarma. A'la Carte restaurace na pláži za poplatek. Za poplatek je hostům dále k dispozici čistírna, internetový koutek a hotelový doktor.

Vybavení pokoje

Komfortních 40 pokojů (4 propojené) je vybaveno balkonem, klimatizací, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů a TV. Za poplatek je k dispozici minibar a trezor.

Stravování

Dle CK. All Inclusive: Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu a jsou podávány v hlavní restauraci venkovní i uzavřená. Odpolední káva Půlnoční snack Alkoholické i nealkoholické nápoje od 10:00 - 23:30

Pro děti

Dětský bazén.

Sport a zábava

Plážový volejball, šipky a stolní hry zdarma. Vodní sporty organizované soukromou společnosti za poplatek.

Aktuální popis od CK

Hotel Helios o kapacitě 40 pokojů leží v oblasti Kumkoy cca 5 km od centra města Side a 65 Km od letiště v Antalyi. Písečná pláž se nachází 600 m od hotelu,...

Poloha a popisHotel Helios o kapacitě 40 pokojů leží v oblasti Kumkoy cca 5 km od centra města Side a 65 Km od letiště v Antalyi. Písečná pláž se nachází 600...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.