Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kirman Arycanda

Hotel Kirman Arycanda se nachází 33 km od centra města Alanya, oblast OkurcalarKaraburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km. Hotel Kirman Arycanda nabízí 24 hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´l acarte, bar v lobby, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, zahradu, disko, amfiteátr, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, lékařskou službu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Zapůjčení automobilu možné s rezervací na recepci. Internetová kavárna za poplatek. Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Kirman Arycanda: 3 nebo 2+2. Rodinný pokoj až 3+2 na vyžádání.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kirman Arycanda, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kirman Arycanda:

Hotel Kirman Arycanda se nachází 33 km od centra města Alanya, oblast OkurcalarKaraburun. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 90 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Kirman Arycanda nabízí 24 hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´l acarte, bar v lobby, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, zahradu, disko, amfiteátr, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, lékařskou službu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Zapůjčení automobilu možné s rezervací na recepci. Internetová kavárna za poplatek.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Kirman Arycanda jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, centrální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem či terasou. Možnost internetového připojení za poplatek.

Pláž a plážový servis:

Soukromá pláž s hrubozrnným pískem u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, turecké lázně, aerobik, fitness, šipky, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, tenisové vybavení, SpaaWellness, masáže, biliár, motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazén, skluzavky, mini klub, dětský bufet.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive – snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Kirman Arycanda: 3 nebo 2+2. Rodinný pokoj až 3+2 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.