Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paloma Renaissance Resort & Spa

Luxusní hotel Paloma Renaissance Resort & Spa uprostřed piniového lesa. Přímo na vlastní oblázkovo – písečné pláži. Letovisko Kemer cca 18 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). V roce 2009 rekonstruovaný hotel Paloma Renaissance Resort & Spa disponuje 347 pokoji rozdělených do hlavní a vedlejší budovy, výtahy. Přijímací hala s recepcí, herna s internetovým koutkem (zdarma), WLAN v lobby, restaurace, 6 a-la-carte restaurací, irský hostinec, bary a obchody. V rozlehlé zahradě naleznete hlavní a relax bazén, opalovací terasu a bar u ba-zénu. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paloma Renaissance Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paloma Renaissance Resort & Spa:

Luxusní hotel Paloma Renaissance Resort & Spa uprostřed piniového lesa. Přímo na vlastní oblázkovo – písečné pláži. Letovisko Kemer cca 18 km. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Paloma Renaissance Resort & Spa:

V roce 2009 rekonstruovaný hotel Paloma Renaissance Resort & Spa disponuje 347 pokoji rozdělených do hlavní a vedlejší budovy, výtahy. Přijímací hala s recepcí, herna s internetovým koutkem (zdarma), WLAN v lobby, restaurace, 6 a-la-carte restaurací, irský hostinec, bary a obchody. V rozlehlé zahradě naleznete hlavní a relax bazén, opalovací terasu a bar u ba-zénu. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Paloma Renaissance Resort & Spa:

Dvoulůžkové pokoje (2A): v hlavní budově. Posezení, koberec, minibar, kávovar, klimatizace (po hodinách, v sezóně), trezor, satelitní TV s hudebním kanálem, telefon, vana, WC, fén, balkon. Možnost rezervace s bočním výhledem na moře (2B).

Junior suite (2E): prostornější, balkon nebo terasa, jinak stejné vybavení jako 2A. 

Junior suite (2F): terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2A.

Rodinné suite (2G/3G): obývací ložnice s pohovkou a samostatná ložnice s propojovacími dveřmi, klimatizace, trezor, posezení, telefon, satelitní TV s hudebním kanálem, minibar, kávovar, fén, WC, vana nebo sprcha a balkon.

Zábava:

Animační program, živá hudba.

Sport:

Aerobic, basketbal, biliár, boccia, fitness, tenis (6 kurtů, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, vodní gymnastika, krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Harmonia Rebirth Wellness & Spa s parní lázní, různými masážemi a kosmetickým ošetřením. Solárium.

Děti:

Polly Kids Club (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén, minidiskotéka.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji, vodou a pivem. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj a zákusky. Večeře také možná v a-la-carte restauraci (částečně za poplatek). Půlnoční snack.

Tip wellness:

Harmonia Rebirth Wellness & Spa s parní lázní,různými masážemi a kosmetickým ošetřením. Solárium.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluHotel pochází z roku 1988. Objekt nabízí hostům celkem 347 pokojů. Nacházejí se v 5patrové hlavní budově nebo v jedné z 9 vedlejších budov....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.