Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sultan of Side

Písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 250 m. Město Side potom přibližně 7 km. Spojení minibusy (dolmus) a taxi. Nový hotelový komplex Sultan of Side disponuje celkem 298 pokoji, jež jsou rozděleny do 3 budov. Přijímací prostor s recepcí, výtahy, restaurace, 3 a-la-carte restaurace, bary, TV koutek, internetový koutek (za poplatek) a obchody. V zahradě naleznete 2 bazény se skluzavkami a relax bazén, samostatný dětský bazén a relaxační bazén, snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži. Plážový snack bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sultan of Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sultan of Side:

Písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 250 m. Město Side potom přibližně 7 km. Spojení minibusy (dolmus) a taxi.

Vybavení hotelu Sultan of Side:

Nový hotelový komplex Sultan of Side disponuje celkem 298 pokoji, jež jsou rozděleny do 3 budov. Přijímací prostor s recepcí, výtahy, restaurace, 3 a-la-carte restaurace, bary, TV koutek, internetový koutek (za poplatek) a obchody. V zahradě naleznete 2 bazény se skluzavkami a relax bazén, samostatný dětský bazén a relaxační bazén, snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži. Plážový snack bar.

Pokoje v hotelu Sultan of Side:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vkusně zařízené. S individuální klimatizací, telefonem, minibarem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Dvoulůžkové pokoje (2B): disponují rovněž stejným vybavením jako 1A/2A, mají ovšem balkon s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2G/3G): 1 prostorná místnost, pro děti palanda, oddělená posuvnými dveřmi. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2H/3H): ložnice s francouzskou postelí a obývací ložnice se 2 samostatnými lůžky. Rozloha 41 m2. Vana, sprcha, WC, individuální klimatizace, fén, trezor k pronajmutí, posezení, telefon, minibar, satelitní TV a balkon.

Rodinné pokoje (2J/3J): 2 ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2H/3H.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětský bazén, dětské hřiště.

Zábava:

Denní a večerní animační program a diskotéka.

Sport:

Aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, stolní tenis, vodní gymnastika, tenisový kurt s tvrdým povrchem. Za poplatek: biliár a moderní Sultan Spa & Wellness centrum (tradiční masáže, na místě možnost rezervace balíčků procedur).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj, koláče a zmrzlina. Večeře možná také v 1 z restaurací a-la-carte (1x týdně, po předchozí rezervaci). Půlnoční snacky.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětský bazén, dětské hřiště. Hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.