Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Park

Hotel Sunrise Park se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac. Mezinárodní letiště je vzdáleno 75 km. Hotel Sunrise Park nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, společenskou místnost s TV, konferenční místnost, disko, zahradu, směnárnu, internetovou kavárnu (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). Nákupní možnosti u hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunrise Park:

Hotel Sunrise Park se nachází 15 km od centra města Side, oblast Kizilagac. Mezinárodní letiště je vzdáleno 75 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Sunrise Park nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, společenskou místnost s TV, konferenční místnost, disko, zahradu, směnárnu, internetovou kavárnu (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek). Nákupní možnosti u hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Sunrise Park jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž u od hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, fitness, stolní tenis, basketbal, volejbal, gymnastika, aerobic, squash, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáže, SpaaWellness, turecké lázně, biliár, škola potápění, vodní motorové i nemotorové sporty sporty na pláži. Možnost navštívit jízdárnu u hotelu.

Pro děti:

Dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště, miniklub.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Sunrise Park: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj max. 4+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.