Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sweet

Nově otevřený hotel v roce 2011 je umístěn nedaleko historického centra Side ve vzdálenosti 60 kilometrů od letiště ve městě Antalya a 65 kilometrů od města Alanya. Písečná pláž je vzdálená cca 250 metrů od hotelu po klidné komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma, matrace za poplatek. Menší hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, menší bazén s dětskou částí, lobby bar, bar u bazénu a obchod.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sweet, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sweet:

Nově otevřený hotel v roce 2011 je umístěn nedaleko historického centra Side ve vzdálenosti 60 kilometrů od letiště ve městě Antalya a 65 kilometrů od města Alanya

Vybavení hotelu Sweet:

Menší hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, menší bazén s dětskou částí, lobby bar, bar u bazénu a obchod.

Pokoje v hotelu Sweet:

Standardní dvou a třílůžkové pokoje mají moderní nábytek, klimatizaci, plazmový televizor, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, lednici a balkon s výhledem na bazén a do okolí. K dispozici jsou pokoje s palandou pro 2 dospělé a 2 děti a rodinné pokoje se dvěma místnostmi pro 4 osoby (na vyžádání).

Pláž:

Písečná pláž je vzdálená cca 250 metrů od hotelu po klidné komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma, matrace za poplatek.

Sport a zábava:

Možnost sportovního a společenského vyžití v nedalekém centru střediska Side.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00 v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.