Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vogue Avantgarde

Luxusní hotel otevřený v roce 2009, Vogue Avantgarde, je umístěn přímo u pláže, ve veliké zahradě. V hotelu je řada luxusních obchodů, hlavní hotelová bufetová restaurace, 6 restaurací s obsluhou, několik barů, pivnice, kavárna, cukrárna, velký bazén pro dospělé a pro děti, dokonale vybavené lázeňské centrum a konferenční místnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vogue Avantgarde, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vogue Avantgarde:

Luxusní hotel otevřený v roce 2009 je umístěn přímo u pláže, ve veliké zahradě, ve vzdálenosti cca 10 kilometrů od střediska Kemer a 50 kilometrů od letiště v městě Antalya.

Vybavení hotelu Vogue Avantgarde:

Řada luxusních obchodů, hlavní hotelová bufetová restaurace, 6 restaurací s obsluhou, několik barů, pivnice, kavárna, cukrárna, velký bazén pro dospělé a pro děti, dokonale vybavené lázeňské centrum a konferenční místnosti.

Pokoje v hotelu Vogue Avantgarde:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, bezdrátový internet WI-FI, koupelnu s vanou a sprchou zvlášť a balkon s výhledem na moře, nebo do okolí. K dispozici jsou též vily s několika ložnicemi a bazénem na vyžádání.

Pláž:

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je buď z opalovacích teras, nebo přímo z uměle vytvořené písečné pláže. Při vstupu do moře jsou drobné oblázky, dno ve větší hloubce je kamenité. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláž jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Herna, elektronické hry, kulečník, tenisové kurty, bowling, stolní tenis, šipky, vodní sporty na pláži, velký vodní park se skluzavkami pro dospělé a děti, dětské hřiště, posilovna, sauna, turecké lázně, široká nabídka masážních procedur, krytý bazén, dětský klub a lunapark.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive formou plné penze, včetně občerstvení v průběhu dne a nápojů místní výroby a vybraných dovážených značek. Možnost večeří v několika restauracích s obsluhou, nabízejících italskou, tureckou, japonskou, francouzskou kuchyni a speciality rybí restaurace. Bar u bazénu je otevřený 24 hodin.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.