Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adukale

Hotel Adukale se nachází 3 km od centra Kusadasi, 20 km od starověkého města Ephesus. Příjemný hotel má pro své hosty k dispozici vstupní halu s recepcí, restaurace, restauraci a la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, TV místnost, kadeřnictví, internet, čistírna, obchody, výtah, diskotéku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adukale, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adukale:

Hotel Adukale se nachází 3 km od centra Kusadasi, 20 km od starověkého města Ephesus. Vzdálenost od letiště 160 km.

Vybavení hotelu Adukale:

Příjemný hotel má pro své hosty k dispozici vstupní halu s recepcí, restaurace, restauraci a la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, TV místnost, kadeřnictví, internet, čistírna, obchody, výtah, diskotéku.

Pokoje v hotelu Adukale:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, rádiem, telefonem, fénem, tre zorem, lednicí. Dvoulůžkové pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na oblázkové pláži, na kterou vede hotelový výtah nebo cesta.

Sport a zábava:

Vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, fitness, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, šipky, miniklub, vodní pólo, fotbal, animační programy, vodní sporty na pláži, potápěčská škola, jakuzzi, masáže, sauna, turecké lázně, squash, billiard.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby; tenis, stolní tenis, šipky, aerobic, fitness, miniklub, animační programy, lehátka a slunečníky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.