Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ali Bey Resort Tekirova

Hotel Ali Bey Resort Tekirova je vzdálen 17 km od Kemeru, 65 km od Antalye a 75 km od letiště. Nachází se přímo v centru Tekirova. V hotelu je recepce, lobby, restaurace, 2 a’la carte restaurace (1× za týden zdarma, nutná rezervace předem), 8 barů, nákupní centrum s butikem, minimarketem, bižuterií a obchodem s kožešinovými výrobky, 2 bazény a 6 speciálních bazénů určených pro hosty vilek s bazénem, kadeřník, wellness a spa centrum, prádelna, disko, fitness, lékař, tenisové kurty, plážové ručníky, trezor, turecká lázeň, sauna, WiFi v lobby, aquapark, miniklub, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, animační programy, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ali Bey Resort Tekirova, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ali Bey Resort Tekirova:

Hotel Ali Bey Resort Tekirova je vzdálen 17 km od Kemeru, 65 km od Antalye a 75 km od letiště. Nachází se přímo v centru Tekirova. Dopravu zajišťují dolmuše nebo taxi.

Vybavení hotelu Ali Bey Resort Tekirova:

Recepce, lobby, restaurace, 2 a’la carte restaurace (1× za týden zdarma, nutná rezervace předem), 8 barů, nákupní centrum s butikem, minimarketem, bižuterií a obchodem s kožešinovými výrobky, 2 bazény a 6 speciálních bazénů určených pro hosty vilek s bazénem, kadeřník, wellness a spa centrum, prádelna, disko, fitness, lékař, tenisové kurty, plážové ručníky, trezor, turecká lázeň, sauna, WiFi v lobby, aquapark, miniklub, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, animační programy, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Služby za poplatek: všechny dovozové nápoje, a’la carte restaurace (1× za týden zdarma, další rezervace zpoplatněny), tenisové kurty a zapůjčení vybavení, masáže, lékař, prádelna, kadeřník, fotograf, hlídání dětí, autopůjčovna, vodní sporty, fitness. Pro děti: dětské skluzavky a dětský ráj v aquaparku, hřiště, animační programy pro děti, miniklub (4–6 let), midiklub (7–9 let), maxiklub (10–12 let), Teenager klub (13–17 let), dětské tenisové kurty, hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka, dětské židle v restauraci.

Pokoje v hotelu Ali Bey Resort Tekirova:

Hotel má k dispozici celkem 390 standardních pokojů. 2lůžkové standardní pokoje s mož- ností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě disponují SAT/TV, telefonem, trezorem, klimatizací, minibarem, vybavením pro přípravu kávy nebo čaje, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, balkonem. Na vyžádání rodinné pokoje, superior rodinné pokoje.

Pláž:

Oblázková.

Stravování:

Dle CK, All inclusive: snídaně 7.00 – 10.00 hod., pozdní snídaně 10.00–12.00 hod., oběd 12.30 – 14.00 hod., večeře 19.00 – 21.00 hod, konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlina (celý den), minibar. U večeří vyžadován společenský oděv, pánové kalhoty.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.