Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eftalia Holiday Village

Hotel Eftalia Holiday Village se nachází na okraji letoviska. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze silnicí a nachází se cca 50 m. Restaurace a bary ve městě Konakli cca 4 km. Město Alanya cca 16 km dostupné minibusy (dolmus). Hotel Eftalia Holiday Village nabízí ubytování ve 372 pokojích, které jsou rozděleny do 11 tří podlažních bungalovů. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, koutek s TV, internetový koutek, hotelovou restauraci s nekuřáckou zónou, 2 a-la-car te restaurace, 3 bary, diskotéku, minimarket a obchod se suvenýry. Ve venkovní zahradě naleznete 3 bazény a samostatný dětský bazén se 3 skluzavkami, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci, výměna za poplatek. Plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eftalia Holiday Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eftalia Holiday Village:

Hotel Eftalia Holiday Village se nachází na okraji letoviska. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze silnicí a nachází se cca 50 m. Restaurace a bary ve městě Konakli cca 4 km. Město Alanya cca 16 km dostupné minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Eftalia Holiday Village:

Hotel Eftalia Holiday Village nabízí ubytování ve 372 pokojích, které jsou rozděleny do 11 tří podlažních bungalovů. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, koutek s TV, internetový koutek, hotelovou restauraci s nekuřáckou zónou, 2 a-la-car te restaurace, 3 bary, diskotéku, minimarket a obchod se suvenýry. Ve venkovní zahradě naleznete 3 bazény a samostatný dětský bazén se 3 skluzavkami, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci, výměna za poplatek. Plážový bar.

Pokoje v hotelu Eftalia Holiday Village:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): dlažba, s individuální klimatizací, minibarem, satelitní TV s hudebním kanálem, telefonem, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, sprchou a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): prostornější,  2 pokoje, 40 m2, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): prostorné, cca 28 m2 jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program. Klub Happy Events zdarma.

Sport:

Aerobic, boccia, lukostřelba, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, vodní aerobic, 1 tenisový kurt (vybavení a osvětlení za poplatek), mini fotbal. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži. Wellness: Sauna, parní lázně, vířivka, krytý bazén s vestavěným dětským bazénem, masáže (za poplatek).

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), Teenieclub (od 12 do 16 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén a vestavěný krytý dětský bazén, dětské postýlky a židličky.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 12:00 hod. do 17:30 hod. Zmrzlina od 14:00 hod. do 16:00 hod. Káva, čaj a koláče od 16:30 hod. do 17:30 hod. Půlnoční snacky od 23:00 hod. do 24:00 hod. Minibar naplněný vodou při příjezdu. 1x za pobyt večeře v a-la- -carte restauraci (rezervace nutná).

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), Teenieclub (od 12 do 16 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén a vestavěný krytý dětský bazén, dětské postýlky na vyžádání a židličky

Aktuální popis od CK

Popis hoteluRodinný hotel na okraji letoviska. Pláž s pozvolným vstupem do moře pouze 200 m. V zahradě bazén se skluzavkami. Polohana okraji letoviska....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.