Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Juniper

Menší městský hotel se nachází přímo v centru poklidného letoviska Icmeler. Krásná 6 km dlouhá pláž, která získala mezinárodní ocenění Modrou vlajku a táhne se podél malebné zátoky, je vzdálena pouhých 350 m. V hotelu Juniper je k dispozici recepce, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, a´la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, TV místnost, bazén s oddělenou dětskou  částí, lehátka a slunečníky u bazénu, 1× týdně animační program.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Juniper, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Juniper:

Menší městský hotel se nachází přímo v centru poklidného letoviska Icmeler. Krásná 6 km dlouhá pláž, která získala mezinárodní ocenění Modrou vlajku a táhne se podél malebné zátoky, je vzdálena pouhých 350 m. Letovisko Marmaris vzdáleno 8 km, letiště v Dalamanu zhruba 110 km.

Vybavení hotelu Juniper:

Recepce, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, a´la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, TV místnost, bazén s oddělenou dětskou  částí, lehátka a slunečníky u bazénu, 1× týdně animační program.

Služby za poplatek: trezor na recepci, prádelna, kulečník, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v hotelu Juniper:

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě, individuální klimatizace, TV, telefon, hudební kanál, minibar, fén, sociální zařízení.

Pláž:

350 m od písčito-oblázkové pláže.

Stravování:

Dle CK. Polopenze. Snídaně: bufetové Večeře: bufetové.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.