Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Özside

Hotel Özside se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 900 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma a barový servis je za poplatek). Dvakrát až třikrát denně můžete zdarma využít hotelového minibusu na pláž. Hotel Özside svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, Wi-Fi připojení v lobby baru zdarma, bazén a sluneční terasu (slunečníky a lehátka u bazénu jsou k dispozici zdarma) a pěkný malý bazén pro děti se skluzavkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Özside, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Özside:

Hotel Özside se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 900 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma a barový servis je za poplatek). Dvakrát až třikrát denně můžete zdarma využít hotelového minibusu na pláž. Vyhledávané městečko Side je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 65 km.

Vybavení hotelu Özside:

Hotel Özside svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, Wi-Fi připojení v lobby baru zdarma, bazén a sluneční terasu (slunečníky a lehátka u bazénu jsou k dispozici zdarma) a pěkný malý bazén pro děti se skluzavkou.

Pokoje v hotelu Özside:

Standardně vybavené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon a možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek cca 2 EUR/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Özside pro své hosty pořádá příležitostně animační programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal nebo můžete využít malého fitness centra. Za poplatek kulečník, elektronické hry, sauna a masáže. Na pláži naleznete širokou nabídku vodních sportů, které jsou za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Poloha Nejbližší nákupní možnosti, restaurace abary cca 100 m Letiště Antalya cca 65 km Pláž Písčitá pláž cca 900 m Cesta vede přes místní komunikaci a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.