Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rixos Sungate Port Royal

Hotelový komplex Rixos Sungate Port Royal otevřený v roce 2005 je umístěn v rozlehlé zahradě o rozloze 200.000 m2, ve středisku Beldibi, které se nachází cca 19 km od Kemeru, 30 km od Antalye a cca 42 km od letiště. Komplex zahrnuje hlavní budovu a několik bungalovů a vil. Rozlehlá vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace, 10 restaurací s obsluhou, 16 barů, rozsáhlé lázeňské centrum, obchodní centrum a půjčovna aut a lodí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rixos Sungate Port Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rixos Sungate Port Royal:

Hotelový komplex Rixos Sungate Port Royal otevřený v roce 2005 je umístěn v rozlehlé zahradě o rozloze 200.000 m2, ve středisku Beldibi, které se nachází cca 19 km od Kemeru, 30 km od Antalye a cca 42 km od letiště.

Vybavení hotelu Rixos Sungate Port Royal:

Komplex zahrnuje hlavní budovu a několik bungalovů a vil. Rozlehlá vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace, 10 restaurací s obsluhou, 16 barů, rozsáhlé lázeňské centrum, obchodní centrum a půjčovna aut a lodí.

Pokoje v hotelu Rixos Sungate Port Royal:

Standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají telefon, centrální klimatizaci, trezor, SAT-TV, minibar, koupelnu s vanou a sprchou, zvlášť sprchový kout a WC, telefon a vysoušeč vlasů. Balkon s výhledem do zahrady a na bazén.

Pláž:

Uměle vytvořená písečná pláž místy s oblázky. Vstup do moře s oblázky, dále od břehu kameny. Možnost vstupu do moře z několika plošin. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, sauna, turecké lázně, pára, vířivka, fotbal, volejbal, košíková, squash, lukostřelba, stolní tenis, stolní fotbal, tenis, tenisové kurty, dětský klub, živá hudba, disko, nemotorové vodní sporty, elektronické hry, rozsáhlý vodní park se skluzavkami. Vodní sporty.

Stravování:

Dle CK, ULTRA All-inclusive – bufetovou formou. Nápoje jsou k dispozici 24 hodin denně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 7. 7. 2018 Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.