Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rosso Verde

Hotel Rosso Verde se nachází na v příjemném letovisku Gümbet cca 40 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky (na zálohu) na pláži zdarma. Moderní hotelový komplex Rosso Verde se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnou, restauraci a à la carte restauraci, tři bary, internetový koutek, diskotéku, konferenční prostory a bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V lobby a u bazénu Wi-Fi připojení zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rosso Verde, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rosso Verde:

Hotel Rosso Verde se nachází na v příjemném letovisku Gümbet cca 40 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky (na zálohu) na pláži zdarma. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 500 m v letovisku Gümbet. Do města Bodrum je to cca 5 km a na letiště je to cca 35 km.

Vybavení hotelu Rosso Verde:

Moderní hotelový komplex Rosso Verde se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnou, restauraci a à la carte restauraci, tři bary, internetový koutek, diskotéku, konferenční prostory a bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V lobby a u bazénu Wi-Fi připojení zdarma.

Pokoje v hotelu Rosso Verde:

Komfortně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SATTV, minibar, bezpečnostní schránku (za poplatek) balkon nebo terasu. Hotel Rosso Verde také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které jsou prostornější. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Rosso Verde pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy (2x týdně). Zdarma šipky, stolní tenis a sauna. Vstup do tureckých lázní zdarma. Za poplatek masáže. Pro děti je zde dětské hřiště, mini klub a dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.