Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sueno Beach

Hotel Sueno Beach se nachází 1 km od centra města Side, 5 km od města Manavgat. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km. Hotel Sueno Beach nabízí 24hod recepci, lobby, možnost připojení k WIFI v hotelu a u bazénu, hlavní restauraci, 6 restaurací a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén s dětskou částí, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory s vybavením, disko, zahradu, amfiteátr, lunapark (za poplatek), kino, internetovou kavárnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sueno Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sueno Beach:

Hotel Sueno Beach se nachází 1 km od centra města Side, 5 km od města Manavgat. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Sueno Beach nabízí 24hod recepci, lobby, možnost připojení k WIFI v hotelu a u bazénu, hlavní restauraci, 6 restaurací a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén s dětskou částí, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory s vybavením, disko, zahradu, amfiteátr, lunapark (za poplatek), kino, internetovou kavárnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Sueno Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Možnost WIFI na pokoji (k dotázání na recepci).

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, tenisové vybavení, biliár, bowling, stolní fotbal, fotbalové hřiště, lunapark, sauna, turecké lázně, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty.

Pro děti:

Mini klub 4-16 let, dětské bazény, skluzavky, hlídání dětí k rezervaci na recepci.

Stravování:

Dle CK, Ultra All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, pozdní večeře. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Sueno Beach: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.