Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akca

Sympatický nevelký rodinný hotel nacházející se přímo u pláže je určen pro milovníky klidnější dovolené u vody. Malá místní promenáda a i centrum vybízí k večerním procházkám. V hotelu Akca je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, dětský bazén, bazén.(slunečníky a lehátka zdarma),

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akca, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akca:

Turecko - Bodrum - Ortakent. Sympatický nevelký rodinný hotel nacházející se přímo u pláže je určen pro milovníky klidnější dovolené u vody. Malá místní promenáda a i centrum vybízí k večerním procházkám. Do nedalekého Bodrumu je snadné spojení místními mikrobusy – dolmuši.

Vybavení hotelu Akca:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, dětský bazén, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), bezpečnostní schránka v recepci za poplatek.

Pokoje v hotelu Akca:

Individuálně nastavitelná klimatizace, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů k dispozici na vyžádání na recepci; WC), malý balkónek/francouzské okno (většina pokojů).

Pláž:

Široká písčitá s drobnými oblázky s pozvolným vstupem, slunečníky a lehátka obvykle zdarma,vodní sporty za poplatek.

Stravování:

Dle CK, Polopenze: snídaně formou bufetu (nápoje jen čaj / káva); večeře formou bufetu

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.