Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ambassador Group Hotels

4* hotel Ambassador Group Hotels , který prošel rekonstrukcí v r.2007 se skládá z 5 hlavních bloků. Rozkládá se na pozemku o rozloze 22.500 m2 nedaleko soukromé písčito-oblázkové pláže, hotel se nachází přímo v centru Kemeru. Hotel s celkovou kapacitou 200 pokojů, recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace, 4 bary, venkovní bazén, 2 dětské bazény se skluzavkami, venkovní jacuzzi, stolní tenis, fitness, wellness, konferenční místnost, herna. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ambassador Group Hotels, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ambassador Group Hotels:

4* hotel, který prošel rekonstrukcí v r.2007 se skládá z 5 hlavních bloků. Rozkládá se na pozemku o rozloze 22.500 m2 nedaleko soukromé písčito-oblázkové pláže, hotel se nachází přímo v centru Kemeru. Vzdálenost na letiště je zhruba 60 km.

Vybavení hotelu Ambassador Group Hotels:

4* hotel s celkovou kapacitou 200 pokojů, recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace, 4 bary, venkovní bazén, 2 dětské bazény se skluzavkami, venkovní jacuzzi, stolní tenis, fitness, wellness, konferenční místnost, herna. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma.

Pokoje v hotelu Ambassador Group Hotels:

Velmi vkusně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, rodinné pokoje až pro 5 osob, balkon, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, wifi,klimatizace, minibar a trezor.

Stravování:

Dle CK, all-inclusive program

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.