Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemis

Hotel Artemis je situován v oblíbené části Side - Cennetler, který je od samotného centra Side vzdálen pouze 1,5 km. Výhodou hotelu je jeho poloha v klidné části Side. Plně klimatizovaný hotel s recepcí, bar, restaurace, bazén pro dospělé a děti, bar u bazénu, pódium pro animační programy, animační programy pro děti i dospělé, terasa na opalování s lehátky i slunečníky (zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Artemis:

Hotel Artemis je situován v oblíbené části Side - Cennetler, který je od samotného centra Side vzdálen pouze 1,5 km. Výhodou hotelu je jeho poloha v klidné části Side. Architektura hotelu s přilehlými budovami a bazénem v komplexu vytváří velmi příjemnou rodinnou atmosféru s bazény. Součástí hotelu je terasa k posezení, podium určené k večerním animačním programům, terasa na opalování.

Vybavenost hotelu Artemis:

Plně klimatizovaný hotel s recepcí, bar, restaurace, bazén pro dospělé a děti, bar u bazénu, pódium pro animační programy, animační programy pro děti i dospělé, terasa na opalování s lehátky i slunečníky (zdarma).

Ubytování v hotelu Artemis:

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, se sociálním zařízením (WC, sprcha), fén, SAT TV, telefon, sejf. Pokoje jsou s klimatizací (za poplatek).

Pláž:

Písčitá pláž je vzdálena 800 m od hotelu. Hosté hotelu mohou využít služby “Shuttle Bus Service“ – kyvadlová přeprava minibusy mezi hotelem a pláží, která probíhá 2 – 3 krát denně. Služba převozu na pláž je zcela zdarma!

Sport a zábava:

Venkovní bazén pro dospělé spolu s odděleným bazénem pro děti. Naleznete zde také víceúčelové hřiště, obchůdky, turecké lázně a každodenní animační programy pro dospělé i děti. V okolí restaurace, trhy, v nedalekém centru Side také zajímavé kulturní i historické památky.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE (10:00-23:00)- snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední snack.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.