Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aska Sun Queen

Tento hezký hotel se nachází 12 km od centra Alanye a 114 km od letiště v Antalyi. Hotel se sestává z komplexu vilek, které mají dohromady 163 pokojů. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. V hotelu Aska Sun Queen je k dispozici restaurace, bary, TV místnost, kadeřník, disko, mini market, turecké lázně, sauna, animační program, miniklub, hřiště; za poplatek - hlídání dětí, jacuzzi, masáže a peeling.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aska Sun Queen, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aska Sun Queen:

Tento hezký hotel se nachází 12 km od centra Alanye a 114 km od letiště v Antalyi. Hotel se sestává z komplexu vilek, které mají dohromady 163 pokojů. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Aska Sun Queen:

Restaurace, bary, TV místnost, kadeřník, disko, mini market, turecké lázně, sauna, animační program, miniklub, hřiště; za poplatek - hlídání dětí, jacuzzi, masáže a peeling.

Pokoje v hotelu Aska Sun Queen:

Koupelna, WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon, minibar, individuální klimatizace, trezor, balkon.

Pláž:

Hezká písečná pláž přímo u hotelu, k dispozici molo; lehátka a slunečníky k zapůjčení zdarma, ručníky za poplatek.

Sport a zábava:

Bazén s dětskou částí, stolní tenis, šipky, fitnes, plážový volejbal; za poplatek - biliár, stolní fotbal.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, občerstvení během dne, kávu a zákusek, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00–24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.